Третина українців відчувають себе бідними

Згідно з дослідженням, 77% українців стверджують, що взагалі не мають боргів, а більшість з тих, хто узяв кредит, відмічають, що на платежі по кредиту витрачають від 20% до 30% свого доходу.

Більше половини українців (59%) оцінюють фінансове положення своєї сім'ї як задовільне, а 32% як погане або дуже погане, свідчать ці дослідження компанії InMind.

Як повідомляється, в цьому випадку "задовільний стан" означає дохід, достатній, щоб придбати продукти харчування, одяг і товари тривалого користування.

Так, згідно з дослідженням, 77% українців стверджують, що взагалі не мають боргів, а 19% визнали наявність заборгованості. Більшість з тих, хто узяв кредит, відмічають, що на платежі по кредиту витрачають від 20% до 30% свого доходу.

Згідно з даними опитування InMind, загальнонаціональне опитування з питань фінансової письменності, обізнаності і використання фінансових послуг, а також громадській обізнаності про права споживачів фінансових послуг і їх захисту проводилося в період з 24 вересня по 5 жовтня 2010 року.

Дані, оприлюднені Державним комітетом статистики, свідчать, що вУкраїні 9,5 мільйонів людей живуть на доходи нижче за прожитковий мінімум – 700 гривень.

Водночас, як наголошує Держкомстат, за останні десять років кількість українців, що живуть на прибутки нижче за прожитковий мінімум зменшилася з 39,2 мільйонів людей до 9,5 мільйонів.

Читайте також:

Янукович обіцяє за 5 років залишити бідними 7% українців

Майже 10 млн українців живуть на доходи менше 700 гривень

Мер Донецька закликав містян готуватися до гіршого життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: