Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Третього разу не буде": Гройсман вдруге вимагає знизити ціну на газ

На думку голови уряду, українці мають отримувати дешевий газ.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман знову вимагає від “Нафтогазу України” знизити ціну на газ для населення. Про це він розповів журналістам під час брифінгу у Київській області, повідомляє видання "Укрінформ".

"Я радий, що вистачило здорового глузду ("Нафтогазу" - ред.) для того, щоб зробити заяву, що від 1 травня ціна на газ буде опущена на 300 гривень за тисячу кубів. Це гарний початок для подальших знижень, відповідно до знижень цін, які відбуваються на міжнародних ринках", - заявив Гройсман.

Голова уряду дорікнув компанії, що вона нечесно використовує своє монопольне положення. "Коли вони як монополісти починають використовувати своє ексклюзивне становище і крутити цим питанням, враховуючи лише свої комерційні інтереси, то це ненормально", - наголосив прем'єр.

Він додав, що більше гратись у "кота та мишей" ні з ким не збирається: "Це другий раз, коли я поставив жорстку вимогу перед "Нафтогазом" (щодо зниження ціни на газ - ред). Третього разу не буде. Тому нехай працюють на країну і збільшують видобуток українського газу, хай шукають дешевший газ по всьому світу, щоб українці отримали його дешевшим", - зауважив Гройсман.

Раніше Гройсман заявляв, що уряд зробив достатньо для того, щоби ціни на газ для населення знизились від 1 травня до рівня ринкових цін, який наразі є нижчим за рівень регульованої державою ціни на газ.

Нагадаємо, 3 квітня, Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, "Нафтогаз" зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати.

22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

ВідеоУ волонтерському наметі в Харкові вибухнув газовий балон

Шатро стоїть навпроти обладміністрації з 2014 року, там цілодобово чергують збирачі допомоги на фронт. Напередодні один з них - 40 річний чоловік - вирішив нагріти води на газовій плиті. Тільки-но запалив сірник, як газ, який встиг наповнити намет, вибухнув. Із опіками потерпілого забрали до лікарні.  

У волонтерському наметі в Харкові вибухнув газовий балон

Залиште свій коментар

Вибір редакції