Три сектори української економіки вийшли з кризи без бюджетної допомоги

В Нацбанку заявляють, що ряд галузей економіки вийшли із зони загрози рецесії без допомоги з бюджету та міжнародних фінансових організацій.

Промисловість, сільське господарство і транспортний сектор за перший квартал 2010 року показали прогресуючі показники і зараз знаходяться поза загрозою кризи і рецесії. Про це сьогодні повідомив керівник групи радників НБУ Валерій Літвицький.

"Процес розвивається очікувано, зараз три сектори реального сектора економіки показують плюсові показники, - заявив Літвицький. – Промисловість за три місяці поточного року показала зростання на 10,8%, сільське господарство – 5,3%, транспортний сектор – 16%. Ці галузі складають 38% ВВП. Ситуація неоднозначна у всіх секторах економіки, але позитивні тенденції є. І це, враховуючи те, що перший квартал 2010 року ми живемо без бюджету, без співпраці з МВФ, без задіювання інших міжнародних програм по фінансуванню".

Також він відзначив, що в березні зростання споживчих цін сповільнилося до 0,9%, тобто в два рази, в порівнянні з лютим, коли він склав 1,9%.

Як повідомлялося, в березні 2010 року промислове виробництво в Україні зросло на 13,8% в порівнянні з березнем 2009 року.

В січні-лютому 2010 року в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року промислове виробництво в Україні виросло на 8,8%.

Читайте також:

Податкові перевірки банків дали в бюджет 20 млн гривень

Українські банки з другої половини року відновлять активне кредитування

За місяць промвиробництво в Україні зросло на 14%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: