"Триває активний діалог". У МВФ прокоментували співпрацю з Києвом щодо виділення траншу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У фонді вказали на конструктивний діалог з Україною.

У Міжнародному валютному фонді відзначили прогрес української влади у проведенні реформ, однак дату, коли рада директорів фонду затвердить нову трирічну програму розширеного фінансування на $5,5 мільярда, відмовилися назвати.

Про це розповів представник МВФ Джеррі Райс під час брифінгу у Вашингтоні 13 лютого, передає "Інтерфакс-Україна".

Джеррі Райс сказав, що у фонді поки ще консультуються з українською владою про подальшу співпрацю. Втім, можлива дата розгляду українського питання радою директорів, поки невідома.

"Зараз йде дуже активний діалог. Конструктивні дискусії тривають", - сказав він.

За його словами, майбутня співпраця МВФ з Україною буде ґрунтуватися на посиленні верховенства права, боротьбі з корупцією, підвищенні конкуренції, відкритті ринків, зниженні ролі олігархів в економіці, посиленні незалежності національного банку та стабільній фіскальній політиці.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Україна і МВФ домовилися про нову програму stand by. Однак вже у вересні 2019 року Національний банк України і Міжнародний валютний фонд почали спільну роботу над новою програмою співпраці. 8 грудня стало відомо, що Україна та МВФ попередньо домовилися про трирічну програму на 5,5 мільярда доларів. Однак її ще повинні затвердити у керівництві фонду. Також попередня домовленість передбачає, що отримання грошей залежить від виконання Україною низки "невідкладних дій". 

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції