Трудові книжки нічого не значать – міністр соцполітики

Коли їх скасують, невідомо.

Трудові книжки в Україні не мають жодного значення, але коли їх скасують, невідомо.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"Трудова книжка абсолютно ні про що не свідчить. Вона свідчить лише про місце, де ви працювали, але цю ж інформацію ви можете отримати у Пенсійному фонді", – сказав він.

Як швидко можуть скасувати трудові книжки, Андрій Рева не сказав.

"Це була ідея великого попереднього реформатора міністра. Правда, жодних інших ідей я від нього не почув. Але якби це навіть зробили, це абсолютно б не вплинуло на економічну ситуацію в Україні. Воно не має значення ні для Пенсійного фонду, ні для економіки, ні для чого", – сказав Рева.

Нагадаємо, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус раніше заявляв, що система ведення трудових книжок застаріла, і жодна з європейських країн не користується нею, а також, що це створює проблеми кадровим службам.

У листопаді минулого року у Верховну Раду надійшов розроблений відомством Абромавичуса законопроект, який передбачав зміни в Трудовому кодексі. Автори документа пропонували вилучати трудову книжку і натомість ввести норму про записи в електронній формі в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування. 

ВідеоЯкщо трудові книжки скасують - українці не втратять свій стаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: