Центробанк РФ обвалює рубль

Головна фінустанова Россії припинила продаж валюти для підтимки рубля, натомість потроху починає скуповувати долари та євро.

В лютому 2009 року Центральний банк Росії припинив продаж валюти з міжнародних резервів для підтримки курсу рубля.

Більше того, почато навіть купівлю доларів та євро на ринку, що говорить про небажання зміцнювати національну валюту Росії.

За даними Центробанку Росії, на протязі лютого обсяги купівлі валюти становили 861,8 мільйонів доларів та 98,97 мільйонів євро. Для порівняння, у січні головний російський банк був змушений продати зі своїх резервів більше 34 мільярдів доларів та 4 мільярди євро.

Продаж валюти на біржі проводився на протязі щонайменше п’яти місяців, було продано більше 177 мільярдів доларів та 23 мільярдів євро. Найбільший попит було зареєстровано у грудні, коли Центробанк продав 57 мільярдів доларів та 17 мільярдів євро.

Попит на валюту в Росії спостерігався на тлі девальвації рубля по відношенню до долара та євро. Повільне зниження курсу рубля призвело до того, що вклади в валюті стали приносити великий дохід практично без ризиків. Через те і юридичні, і фізичні особи почали переводити свої гроші в валюту.

Читайте також:

В лютому українці купили майже півтора мільярди доларів

Криза забрала в українських банків 86 мільярдів

Китай готовий прийняти план спасіння економіки у 585 мільярдів доларів

Єврокомісія готова надати допомогу будь-якій державі ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: