Ціна на газ стане відома у четвер

Ціна 160 доларів за тисячу кубометрів газу можлива за умови підписання угоди про поетапний перехід на середньоєвропейську ціну.

Україна і Росія 15 листопада обговорять ціну на газ, що постачатиметься в Україну у 2008 і в наступні роки. Про це повідомив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов.

"На даний момент ніяких домовленостей щодо ціни на газ немає", - сказав він. 

Тим часом замісник голови правління "Газпрому" Олександр Мєдвєдєв повідомив, що ціна газу для України в 2008 році може скласти 160 доларів за тисячу кубометрів, якщо сторони підпишуть угоди про поетапний перехід на середньоєвропейську ціну до 2011 року. А середньоєвропейська ціна на газ, за його словами, може досягти 300 доларів за тисячу кубометрів вже в 2008 році.

З 2006 року "Газпром" встановив ціну на газ для України у розмірі 230 доларів за тисячу кубометрів. Завдяки залученню посередника - компанії RosUkrEnergo, яка змішує в трубі російський газ з середньоазіатським, ціна на кордоні склала 95 доларів за тисячу кубометрів.

З 1 січня 2007 року у зв'язку з подорожчанням туркменського газу ціна для України піднялася до 130 доларів за тисячу кубометрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: