Ціна на нафту продовжує падати

Ціна на нафту опустилася до найнижчої за останні три з половиною роки позначки.

На Нью-Йоркській товарно-сировинній біржі вартість бареля нафти марки WTI (Light, Sweet Crude Oil) опустилася на 2,32 дол. і становила 46,96 дол./бар.

У Лондоні за барель нафти марки Brent давали 45,44 дол., що на 2,53 дол. менше за ціну попереднього дня. Зараз ціни на нафту відповідають рівню початку літа 2008 року – "чорне золото" подешевшало більш ніж на 100 дол. в порівнянні з історичним максимумом в 147,27 дол. за барель, встановленим у липні цього року.

На думку експертів, основним чинником, що визначає зниження нафтових цін, стало останнє вирішення ОПЕК утриматися на деякий час від додаткового скорочення власного нафтовидобутку і відкласти розгляд цього питання до своєї наступної наради, яка пройде 17 грудня в Алжирі.

Раніше, 24 жовтня у Відні, країни ОПЕК домовилися про скорочення з початку листопада нафтовидобутку на 1,5 млн. бар./день і встановили для 11 країн картелю (за винятком Іраку та Індонезії) обмежувальну квоту з видобутку нафти 27,308 млн. бар./день. Проте зусилля ОПЕК поки не зупинили падіння світових цін на нафту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: