Ціна на нафту стабілізувалася

Ціна на нафту стабілізувалася після стрибка на 10% вгору у п'ятницю 13 лютого.

Ціна нафти стабільна після стрибка на 10% вгору у п'ятницю на активній покупці контрактів учасниками ринку напередодні трьох вихідних днів в США, повідомило агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на березень в ході електронних торгів на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) вранці у понеділок впала лише на 0,01 дол. - до 37,5 дол. за барель.

Ціна березневого контракту на WTI у п'ятницю злетіла на 3,53 дол.- до 37,51 дол. за барель. Це найбільший добовий зліт котирування з 21 січня.

16 лютого традиційні торги в залі NYMEX не будуть проводиться у зв'язку з святковим днем.

Тим часом котирування квітневого ф'ючерсу на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 13 лютого впало на 1,25 дол. і досягло 43,38 дол. за барель.

На лондонській біржі ICE Futures вартість ф'ючерсів на квітень на нафту Brent знизилася на 1,22 дол. - до 44,81 за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у п'ятницю склала 42,86 дол. за барель, що на 1,42 дол. нижчий за ціну spot в попередній день.

Експортна нафта з Росії з поставкою в порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала 43,08 дол. за барель (-1,46 дол.), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - 44,45 дол. за барель (-1,44 дол.). 

Читайте також:

Люди втратили довіру до світової економіки

Прибутки ОПЕК від експорту нафти зменшаться вдвічі

Експортери нафти втратять 300 млрд. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: