Ціни на авіаквитки поки будуть у доларах

Переведення авіаційних тарифів з долара на євро, яке призвело би до подорожчання перельотів, відкладено на невизначений час.

Літак компанії
УНІАН
Тарифи на користування авіатранспортом поки не мають зростати.
Перехід формування тарифів на авіаперельоти з долара на євро відкладено на невизначений час. 

Про це сьогодні, 22 жовтня, на прес-конференції в УНІАН повідомив заступник генерального директора авіакомпанії "АероСвіт" з продажу та управління доходами Сергій Кравченко.
 
За його словами, минулої п`ятниці, 19 жовтня, відбулася зустріч представників Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), Державіаадміністрації і провідних авіакомпаній, на якій було вирішено відкласти це нововведення для України з метою детального вивчення доцільності. 

"Терміни точно не були вказані", - відзначив Кравченко.
 
IATA за підсумками Тарифної конференції, яка відбулася 16-19 липня 2007 року в Бангкоку, прийняла резолюцію про зміну валюти публікації тарифів, такс і зборів на всі регулярні авіаперевезення, які починаються з низки країн.
 
Документ передбачає зміну з 1 листопада 2007 року валюти (з долара США на євро), в якій авіакомпанії публікують в глобальних системах дистрибуції свої тарифи на авіаперевезення із вказаних країн. 

До переліку країн, на які розповсюджується дія даної резолюції, внесені, зокрема, країни - учасниці СНД, включаючи Україну. 

У зв`язку з цим ряд туроператорів прогнозував підвищення цін на авіаперельоти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: