Ціни на бензин підбираються до позначки 8 грн

Як і прогнозували експерти, вартість А-95 повзе до позначки 8. Нафтотрейдери посилаються на зростання світових цін на нафту.

У понеділок бензин додав в ціні ще 10 копійок. На столичних заправках за літр А-95 просили 7,70 грн. Як і прогнозували експерти, вартість "п'ятого" повзе до позначки 8.

Причини незмінні - і залежність від курсу долара, і світові ціни на нафту, і ігри нафтотрейдерів, яких ніхто не контролює. Останні, до речі, придумали нову "відмазку".

За словами члена Українського союзу промисловців і підприємців Сергія Головіна, світлі нафтопродукти дорожчають через те, що наші НПЗ - недосконалі, фізично зношені і не відповідають євростандартам, тому свій бензин у нас поганий.

"Це перетворює продавців бензину на імпортерів готових нафтопродуктів і ставить у залежність від цін на світовому ринку", - заявив експерт.

Нагадаємо, в перших числах серпня ціна на бензин впритул наближалася до позначки у 7 грн за літр. Нафтотрейдери посилалися на зростання ціни на нафту в Європі.

Експертно-аналітична група при Кабміні фактично схвалила зростання цін, встановивши верхню планку цінового коридору для трейдерів на рівні 7,09 грн. Однак заступник голови цієї групи Володимир Ємєлін заявив, що насправді цей коридор - 6,86 грн.

Читайте також:

За чотири дні бензин в Україні подолав бар'єр у 7 гривень

Експерти: долар зросте до 9 гривень

У Києві дешевшає оренда житла

Які ціни принесе новий врожай?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: