Ціни на бензин знизяться на 1 гривню

Антимонопольний комітет обіцяє знизити ціни на пальне, завищені по всій Україні.

Ціни на бензин в Україні завищені на 40 копійок - 1 гривню.

Про це на прес-конференції заявив виконуючий обов'язків голови Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко.

За його словами, дані про завищені ціни пального були отримані в результаті дослідження регіональних ринків паливно-мастильних матеріалів, яке було проведене за дорученням прем'єра Юлії Тимошенко.

"Свої висновки ми передали міжвідомчій робочій групі, яка продовжує функціонувати під егідою Мінпаливенерго, яке бере участь у формуванні цін. Сьогодні вони (ціни) однозначно повинні знижуватися, оскільки є завищеними", - сказав Мельниченко.

Він також нагадав, що зараз АМКУ проводить розслідування відносно провідних виробників паливно-мастильних матеріалів - ЗАТ "Лукойл-Україна "(Одеський НПЗ), ЗАТ "ЛІНИК" (Лисичанський НПЗ), ЗАТ "Укрататнафта" (Кременчуцький НПЗ).

Мельниченко, крім того, похвалився, що саме завдяки участі Антимонопольного комітету вартість проїзду в міському транспорті Луганська була підвищена з 1,5 грн. до 1,75 грн., а не до 2,5 грн., як пропонували перевізники.

Нагадаємо, у лютому кілька марок пального в Україні подорожчали.

Зокрема, в середньому на 10 копійок подорожчали найпопулярніші марки бензину. Ціна на бензин А-95 зросла до 5,78 грн. за літр, на бензин А-92 - до 5,58 грн. за літр.

Подорожчання пального експерти пов'язали з падінням попиту на нього. Це стало наслідком того, що люди стали менше їздити на машинах.

Читайте також:

Бензин подорожчав, тому що люди стали менше їздити

"Укрспирт" почав виробляти біопаливо

Тимошенко знайшла винних у подорожчанні бензину

Одеський НПЗ закрили на ремонт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: