Ціни на газ в 10-ти регіонах України завищені необґрунтовано

Антимонопольний комітет підозрює у змові сім великих операторів на оптовому ринку газу і погрожує штрафними санкціями після Нового року.

Ціни на газ в 10-ти регіонах України завищені необґрунтовано, - заявив виконуючий обов'язки голови Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко.

У відомстві стверджують - паливом спекулюють переважно у центральних та східних областях.

При тому, що світові ціни на такий вид газу з кінця жовтня виросли на 12 відсотків - у цих регіонах вартість пального збільшилася майже на шістдесят.

Антимонопольний комітет підозрює у змові сім великих операторів на оптовому ринку зрідженого газу. Вже розпочато розслідування їх діяльності.

Олександр Мельниченко зокрема заявив: "На нашу вимогу всі ці суб'єкти знизили ціни як в опті так і в роздріб, ми будемо враховувати підставну правильну поведінку при завершенні справ. Комітет перебуває в стані збору доказів. Я думаю, що ми це розслідування завершимо в січні наступного року".

Як повідомлялося, прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко у вересні пообіцяла, що ціна на газ для населення і підприємств теплокомуненергетики (ТКЕ) поточного року не підвищуватиметься.

Читайте також:

Після виборів комунальні тарифи можуть зрости на 70%

Тимошенко не чіпатиме ціну на газ до виборів

Газ не подорожчає через борги "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: