Ціни на какао ростуть: шоколад може стати дефіцитом

Ціни на ф'ючерсні постачання какао-бобів на Лондонській біржі досягли 23-річного максимуму на тлі падіння цін на інші сировинні матеріали.

Ціна тонни какао-бобів з постачанням в травні досягла 1820 фунтів стерлінгів, що є найвищою ціною на цей продукт з жовтня 1985 року. На думку аналітиків, рекордна вартість какао-бобів пов'язана із збільшення попиту на шоколад, обумовленим зростанням безробіття на тлі світової фінансової кризи.

Агентство Bloomberg відзначає, що світові лідери з виробництва шоколаду британські Cadbury і американська Hershey заявляли протягом року про зростання прибутку і збільшенні ринків збуту.

Учені давно виявили, що шоколад є відмінним антидепресантом. Він містить речовину фенілетиламін, який стимулює діяльність нервових клітин, унаслідок чого у людини покращується настрій.

У 2000 році американські учені провели дослідження, завдяки яким встановили, що люди, що вживають шоколад 2 - 3 рази в місяць, відчувають себе краще, ніж ті, хто його зовсім не їсть. Останнім часом все великої популярності набуває косметика на основі какао, а також шоколадні обгортання і ванни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: