В Києві зафіксоване рекордне зниження цін на житло

Минулого тижня подешевшання житла в столиці було рекордним за кілька місяців. Утім, попит на квартири це не підвищило.

Протягом тижня, з 30 жовтня до 6 листопада, ціни на квартири в Києві знизилися на 15,06 долара на одному квадратному метрі. У відносному обрахуванні ця сума становить мінус 0,75%.

Таке падіння ціни стало найбільш різким за один тиждень із вересня поточного року. На думку експертів, подібні цифри свідчать про подальше подешевшання столичного житла.

За повідомленням Союзу фахівців з нерухомості Києва, зниження спостерігається в більшості сегментів житлової нерухомості, а найбільшу корекцію показали центральні райони Києва. Ціни утримуються тільки в районах, наближених до центру. Периферійні райони показують технічне зниження.

Граничний індекс цінового очікування спостерігається на рівні -1% на місяць. В той же час, попит на житло не підвищився.

"Реально угод майже немає. Торгується в основному тільки заставне майно. Виживають тільки агентства, у яких підписані договори з банками про реалізацію заставного майна. 90-95% заявлених в оголошеннях варіантів мають завищені ціни або взагалі не є існуючими об'єктами. Руху на ринку практично не спостерігається", - відзначив директор департаменту з оцінки консалтингової компанії "Самсон" Всеволод Жоголєв.

Нагадаємо, протягом року кризи на вторинному ринку київської нерухомості ціни на житло знизилися щонайменше вдвічі.

Разом із тим, суттєво знизився попит на київські квартири. Зокрема, у вересні 2009 року було продано на 50% менше квартир, ніж за відповідний період минулого року.

Читайте також:

Квартири в Києві будуть дешевшати до кінця осені

В Україні замість "хрущовок" збудують "економки"

У Києві найдешевша у світі оренда квартир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: