Ціни на нафту продовжують падати (відео)

На останніх торгах в Нью-Йорку американська Light Sweet знизилася до позначки 66,75 доларів за барель, досягнувши мінімального значення за останні 15 місяців. Деталі - на відео (без коментарів. AP).

Заяви ОПЕК про можливе зменшення обсягів добування нафти перестали впливати на товарний ринок.

Головна причина, яка зараз негативно впливає на нафтові ціни - плачевний стан американської економіки і глобальне скорочення попиту на нафту і продукти її переробки.

За підрахунками експертів Bloomberg, споживання палива в США опустилося до мінімальної позначки за останні 9 років. Американці економлять на бензині, авіакомпанії - на пальному. Промислові підприємства теж переходять на режим жорсткої економії. Про це свідчать дані про запаси палива, які опублікувало Міністерство енергетики США.

Результати неприємно здивували експертів. Резерви нафти в країні виросли більш ніж на 3 мільйони барелів. Очікувалося підвищення лише на 2,5. Запаси бензину збільшилися на 2,709 мільйони барелів. Особливо сильно прогадали аналітики із запасами дистилятів. Вони зросли на 2,156 мільйони барелів. Замість передбачених 300 тисяч барелів.

Зараз на електронних торгах котирування нафти марки WTI намагаються надолужити втрачене. Барель додав 80 центів від ціни закриття і коштує 67,64 доларів.

ВідеоЦіни на нафту продовжують падати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: