Турчинов: Економіка України перебуває в переддефолтному стані

Турчинов вважає цілком реальним дефолт України.

Перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов вважає, що в Україні цілком можливий дефолт.

Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Це абсолютна реальна перспектива", - сказав Турчинов. Він зауважив, що підтвердженням цьому є нарощення обсягів державного боргу нинішньою владою.

Ще одним доказом цього, на його переконання, є виникнення дефіциту товарів, як нині це відбувається з гречкою та борошном.

"Дійшли до того, що вже на Донбасі є перебої з постачанням хліба. Це серйозні проблеми. Це проблеми, які свідчать про дуже серйозні негаразди в управлінні країною", - додав він.

За словами Турчинова, нині також спостерігається зниження активності бізнесу, через відсутність обіцяних податкових канікул, почастішання випадків рейдерських атак.

"В цих умовах, безумовно, економіка не може нормально працювати. Коли економіка не працює, то триматися за рахунок емісії Національного банку надто довго економіка не може. І в цих умовах в економіці є переддефолтний стан, і це є серйозна небезпека", - додав він.

Як повідомлялось, раніше Президент Віктор Янукович спростував інформацію про те, що влада не виконує обіцянку щодо запровадження податкових канікул для малого і середнього бізнесу. "Насправді в законі ми виписали, що з 1 квітня 2011 року і до 1 січня 2016 року будуть введені податкові канікули для малого і середнього бізнесу", - відмітив він.

Читайте також:

Українці стали біднішими за китайців

Янукович не відповів бабусі з Єнакієвого, як жити на мінімальну пенсію

Через чотири роки на Землі буде 900 мільйонів жебраків

Понад 12 мільйонів українців живуть за межею бідності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: