Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов не довіряє гривні та перевів свої гроші в півтора мільйона валютою

Родина секретаря РНБО тримає по 800 тисяч валютою на депозиті та готівкою.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, який має знати набагато більше за звичайних українців, адже має доступ до держтаємниці, переконаний у найближчій стабілізації економіки. Каже, що тоді буде вигідно тримати гроші на банківських депозитах у гривні. Нині ж він віддає перевагу довгостроковим депозитам у доларах.

Про це Турчинов сказав в інтерв'ю Ліга.net.

"Був час, коли було вигідно тримати депозити в гривні – 2005, 2006, 2007 роки. Але коли в 2008 році почалася світова фінансова криза, гривня стала більшою мірою ніж долар схильна до девальвації, тому депозити я перевів у долари", – пояснив секретар РНБО.

Турчинов разом зі своєму дружиною Ганною тримають на рахунках в державному "Ощадбанку" майже 800 тисяч – у доларах та євро. Стільки ж тисяч валюти тримають готівкою. У гривнях на депозитах – лише 55 тисяч, удома готівкою – 250 тис. грн. Такі дані секретар РНБО вказав у своїй електронній декларації за 2015 рік.

"Я думаю, найближчим часом ми зможемо стабілізувати економіку і знову стане вигідно тримати заощадження в гривні. І я з задоволенням переведу свої депозити. Справа не в "довіряєш" або "не довіряєш". Якщо це оперативні рахунки, вони повинні бути в гривні, тому що втрати на конвертації себе не виправдають. Наприклад, коли я отримую зарплату, я не біжу в найближчий кіоск, щоб її обміняти. Якщо це довгострокові депозити, зрозуміло, що в разі якихось стрибків ви не зможете їх зняти або конвертувати. Тому для довгострокових вкладів я поки б рекомендував використовувати долари", – пояснив Турчинов, чому не тримає всі депозити в національній валюті.

Нагадаємо, дружина Турчинова мріє взяти участь у телешоу на льоду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції