Турчинов: підвищення зарплат зруйнує економіку України

Уряд засудив депутатів за ухвалення першого читання закону про підвищення соцстандартів в Україні.

Ухвалення у другому читанні законопроекту про підвищення соціальних стандартів в Україні зруйнує вітчизняну економіку, вважає перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"Сьогодні в парламенті ми побачили небезпечну подію, коли при підтримці Партії регіонів і групи НУ-НС, яка зорієнтована виключно на Віктора Ющенка, у першому читанні був прийнятий закон про підвищення соцстандартів. У випадку остаточного його прийняття і, якщо президент його підпише, то фінансова система країни може бути зруйнована", – попередив урядовець.

Він пояснив, що лише до кінця поточного року, у разі прийняття цього закону, необхідно буде виділити додатково 8 мільярдів гривень. Турчинов відзначив, що, відповідно до цього законопроекту, необхідні кошти можуть бути забезпеченні лише емісією, що може остаточно зруйнувати гривню.

Віце-прем'єр також спрогнозував, що президент, у разі прийняття цього закону, достроково його підпише чим підтвердить, що став на шлях руйнації країни.

Нагадаємо, у вівторок, 6 жовтня, ВР ухвалила у першому читанні законопроект про підвищення соціальних стандартів.

Документ передбачає, що з 1 листопада прожитковий мінімум в Україні на одну особу буде підвищено до 701 гривні, а мінімальну зарплату - до 744 гривень.

Крім того, документ передбачає, що до 1 грудня наступного року рівень прожиткового мінімуму зросте до 875 гривень, а мінімальна зарплата - до 922 гривень.

Читайте також:

Рада підвищила мінімальні зарплати у першому читанні

Верховна рада вдвічі урізала зарплати собі, Ющенку й Тимошенко

НУ-НС: Ющенко підпише будь-який закон про підвищення соцстандартів

Менше половини нардепів вважають блокування Ради неприпустимим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: