Турчинов: підвищення зарплат зруйнує економіку України

Уряд засудив депутатів за ухвалення першого читання закону про підвищення соцстандартів в Україні.

Ухвалення у другому читанні законопроекту про підвищення соціальних стандартів в Україні зруйнує вітчизняну економіку, вважає перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

"Сьогодні в парламенті ми побачили небезпечну подію, коли при підтримці Партії регіонів і групи НУ-НС, яка зорієнтована виключно на Віктора Ющенка, у першому читанні був прийнятий закон про підвищення соцстандартів. У випадку остаточного його прийняття і, якщо президент його підпише, то фінансова система країни може бути зруйнована", – попередив урядовець.

Він пояснив, що лише до кінця поточного року, у разі прийняття цього закону, необхідно буде виділити додатково 8 мільярдів гривень. Турчинов відзначив, що, відповідно до цього законопроекту, необхідні кошти можуть бути забезпеченні лише емісією, що може остаточно зруйнувати гривню.

Віце-прем'єр також спрогнозував, що президент, у разі прийняття цього закону, достроково його підпише чим підтвердить, що став на шлях руйнації країни.

Нагадаємо, у вівторок, 6 жовтня, ВР ухвалила у першому читанні законопроект про підвищення соціальних стандартів.

Документ передбачає, що з 1 листопада прожитковий мінімум в Україні на одну особу буде підвищено до 701 гривні, а мінімальну зарплату - до 744 гривень.

Крім того, документ передбачає, що до 1 грудня наступного року рівень прожиткового мінімуму зросте до 875 гривень, а мінімальна зарплата - до 922 гривень.

Читайте також:

Рада підвищила мінімальні зарплати у першому читанні

Верховна рада вдвічі урізала зарплати собі, Ющенку й Тимошенко

НУ-НС: Ющенко підпише будь-який закон про підвищення соцстандартів

Менше половини нардепів вважають блокування Ради неприпустимим

ВідеоТурчинов про підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: