Туреччина хоче купувати в України газотурбінні двигуни для бойових кораблів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країни можуть розпочати спільне виробництво високоточної зброї.

Державний концерн "Укроборонпром" підписав меморандум із представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об’єднує 30 державних оборонних та суднобудівних підприємств, щодо постачання військової техніки та озброєння.

Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому".

"У документі визначено принципи експорту продукції українського оборонно-промислового комплексу до Туреччини, а також – трансферу технологій з розробки і створення високоточних озброєнь. Також передбачено можливість спільних дій з виробництва високоточної зброї та інших видів озброєння та військової техніки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, турецька сторона висловила зацікавленість у закупівлі газотурбінних двигунів виробництва "Зоря-Машпроект", що входить до складу "Укроборонпрому", для бойових надводних кораблів національного ВМФ.

Окрім цього під час зустрічі за участю генерального директора "Укроборонпрому" Павла Букіна, заступника секретаря РНБОУ Сергія Кривоноса і голови парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Сергія Пашинського були обговорені спільні проекти з постачання Туреччині українських газогенерувальних установок.

Нагадаємо, раніше Україна домовилась про продаж Туреччині керованих ракет "Конус"

Залиште свій коментар

Вибір редакції