Туреччину назвали "найкращою країною Європи" для інвестицій в нерухомість

За прогнозами аналітиків порталу з нерухомості Global Property Guide, Туреччина є "найкращою країною Європи" для інвестицій у нерухомість.

Аналітики великого порталу з нерухомості Global Property Guide, на підставі своїх прогнозів щодо подорожчання об'єктів житлової нерухомості та можливої прибутковості від здачі їх в оренду в поточному році, назвали Туреччину "найкращою країною Європи" для інвестицій у нерухомість.

Показник повної доходності від здачі житлового об'єкта в оренду в Туреччині в даний час складає в середньому 5,48%, особливо у великих містах типу Стамбула, де нерухомість продовжує залишатися доступною, а попит на неї - високим.

За словами керуючого директора компанії Experience International Стівена Ворбойса, середня прибутковість об'єктів від здачі в оренду в Туреччині зараз вище, ніж на традиційних європейських ринках "інших будинків" - таких як Італія (5,04%), Франція (3,85%), Іспанія (3,81%) і Португалія (3,63%). На тлі значного дефіциту житла в Туреччині, який в даний час складає близько 5,5 млн об'єктів, цей показник буде рости.

Крім того, Міністерство фінансів Туреччини прогнозує, що за період з 2011 по 2017 рік середньорічне зростання ВВП країни буде становити близько 6,7%. Це найвищий серед усіх країн-учасниць Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (ОЕСР) показник.

Нагадаємо, що нещодавно турецька влада оголосила про виділення 450 млн лір (285 млн доларів) на реконструкцію портової інфраструктури великого міста Ізміра. Вказана сума буде витрачена на збільшення пропускної спроможності порту. У турецькому Міністерстві транспорту вважають, що Ізмір увійде до п'ятірки кращих європейських портів. Це надасть сприятливий вплив на місцеву економіку і ринок нерухомості.

Довідка. Прибутковість від здачі об'єкта в оренду - це відношення річного доходу від здачі об'єкту нерухомості в оренду до вартості цього об'єкту. Повна дохідність від здачі об'єкта в оренду (gross rental yield) розраховується до вирахування витрат на утримання нерухомості і податків.

Читайте також:

Туреччина пригрозила Ізраїлю розривом дипломатичних відносин

Ізраїль відмовився вибачатися перед Туреччиною за "Флотилію свободи"

Туреччина та Ізраїль провели таємні переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: