Туристичні країни готуються до відкриття курортного сезону: як коронавірус змінить літній відпочинок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Готуються прийняти гостей у Туреччині, Єгипті, Грузії.

Попри пандемію коронавірусу туристичні країни готуються до курортного сезону. Які країни готові зустріти українців та як коронавірус змінить літній відпочинок — у сюжеті Сніданку з 1+1.

Киянин Роман об’їздив понад 50 країн. Запевняє, побачити світ можна і задешево. Головне – їхати не в туристичний сезон, моніторити ціни онлайн, а ще купувати заздалегідь. "Тиждень тому я купив квитки в Париж на 8 березня, 21 року за 1300 гривень у дві сторони", - розповів киянин Роман Линдов. 

Цього року в плани Романа втрутився коронавірус. Через карантин відклалося три поїздки. Чоловік вірить, що ситуація тимчасова. Уже в другій частині літа сподівається потрапити на море.

Країни, які звикли заробляти на туризмі, готуються до сезону 2020, підтверджує директор туристичного агентства Андрій Демура. До сезону активно готуються в Туреччині та Єгипті. До них приєдналися Грузія, Болгарія, Словенія, Хорватія, Чорногорія, Албанія, Греція та Кіпр. За прогнозами, полетіти на відпочинок можна буде вже в липні. "Приблизно в проміжку від 15 до 30 червня ми можемо очікувати на старт чартерних програм до Туреччини з України", - розповів директор туристичного агентства Андрій Демура.

Головний державний санлікар Віктор Ляшко припускає, що відновити авіасполучення Україна може від 15 червня за сприятливих епідеміологічних умов. Перша країна,з якою вже точно домовилися відновити авіасполучення від 1 липня, - це Грузія.

Відео Туристичний сезон: Як COVID-19 змінить літній відпочинок

Авіаперельоти можуть відновити вже з 15 червня. Попри пандемію, туристичні країни готуються прийняти гостей. Як COVID-19 змінить літній відпочинок та які країни готові зустріти українців - дивіться у сюжеті.  

Туристичний сезон: Як COVID-19 змінить літній відпочинок

Єдине до чого варто готуватися – до змін правил відпочинку. Готелі будуть заповнені тільки частково, збільшується відстань між людьми на пляжах та в кафе, тотальна дезінфекція та маски
 
Ціни на путівки закордон поки що такі ж як і раніше. У середньому 500 доларів на людину. Через кризу та пандемію відпочивати закордон цього року поїде менше людей. У цьому є свої переваги, вважає економіст Григорій Кукуруза. "Українці минулого року витратили орієнтовно від 10 до 12 мільярдів доларів на туризм. Цього року два-три мільярди доларів цієї суми залишаться в Україні, будуть направлені саме на внутрішній туризм на основні туристичні меки країни", - пояснив фахівець.

Ці гроші стануть підтримкою для української туристичної галузі, яка зараз переживає збитки. Утім, через підвищення попиту ціни на відпочинок в Україні цього року можуть збільшитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції