Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туризм з приставкою "секс" та продаж людей у Росію – сьогодні у програмі "Гроші"

Програма вийде в ефір 10 жовтня о 22:00 на телеканалі "1+1".

Сьогодні, 10 жовтня, о 22:00 основними темами програми "Гроші" стануть бум секс-туризму до України і масова торгівля людьми.

У зв'язку із загальним збіднінням українців та відповідним "здешевшанням" послуг на ринку секс-послуг, який і до кризи, на жаль, був добре розвинений, нині секс-послуги стали майже безкоштовними для іноземних туристів. Охочі до задоволень іноземці тепер масово їдуть до України, аби фактично за копійки насолодитися компанією українських жінок. Журналістам "Грошей" вдалося дізнатися приголомшливі подробиці про організовані "тури" та спеціальні "туристичні" агенції, а також про те, як саме вербують дівчат на подібну роботу.

Окрім цього, "Гроші" розкажуть про активізацію у сфері торгівлі людьми. Так, журналісти розкрили шахрайську схему, за якою простих українців запрошують начебто на звичайну кур'єрську роботу в Росії, але після приїзду відбирають документи та змушують займатися доставкою наркотичних речовин. За неофіційними даними, у подібне рабство потрапило вже більше 1,5 тисячі громадян України. Яку насправді кількість людей фактично продали та чи знає про цю проблему влада?

Також редакція "Грошей" запускає спеціальну рубрику власних перемог та поразок, у якій розповідатиме про те, яких результатів вдалося досягти завдяки розслідуванням програми, а також про ті історії, які, незважаючи на безліч доказів, так і не зацікавили правоохоронців.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції