Тюльпани від 20 гривень, а гілка мімози - за 100. Ціни на весняні квіти до 8 Березня

Тюльпани від 20 гривень, а гілка мімози - за 100. Ціни на весняні квіти до 8 Березня

Фото: УНІАН

Продавці вже підвищили  вартість квітів до свята.

Традиційно перед 8 Березня попит на весняні квіти зростає в декілька разів. А прилавки квіткових магазинів просто вражають різноманіттям.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Тюльпани, хризантеми, мімози, нарциси – весною це одні з найпопулярніших квітів. З початком березня значно збільшився вибір на прилавках квіткових магазинів. Тим паче перед Міжнародним жіночим днем.

З асортиментом традиційно збільшилась й вартість на деякі квіти. Тож, щоб порадувати жінок, треба добряче заплатити. Зараз найдорожчою є мімоза. За одну велику гілочку треба заплатити аж 100 гривень.

Але найпопулярнішими залишаються тюльпани. Одна квітка коштує від 20 гривень. За такою ж ціною можна купити нарцис та ірис – 20 гривень за квітку.

Не менш популярними цього року є квіти в горщиках, такі як гіацинт та крокус. Але за один такий горщик треба заплатити в середньому 70 гривень.

Далі за рейтингом йдуть хризантеми. Ціна за одну гілочку цієї квітки стартує від 40 гривень.

А от королева квітів – троянда – перед головним святом весни не в тренді. Тому ціна та попит на неї не зросли. Зараз вона коштує від 25 гривень залежно від сорту та довжини стебла.

Та саме в день свята, як запевняють продавці, ціни не зростуть.

Порада на хвилину: як подовжити життя квітам

Порада на хвилину: як подовжити життя квітам

Повʼязані теми:

Наступна публікація