Тюремники закупили червиву рибу у компанії, пов'язаної з СБівцем часів Януковича - ЗМІ

ДПтСУ переплатила за неї понад 30 мільйонів від роздрібної ціни, стверджують ЗМІ.

Журналісти виявили, що компанія, в якої Державна пенітенціарна служба з переплатою закупила червиву рибу, пов'язана з родиною впливового СБівця часів президента-втікача Віктора Януковича - Андрія Кміти.

Як йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом"постачальником харчів для в'язнів є Марина Ставська, його цивільна дружина. Переможцем торгів фігурує маленька фірма без виробничих потужностей, яка в інтернеті з'являється як електротехнічна лабораторія. В пенітенціарній системі "Поділля Промпостач" Ставської виграло тендерів на суму понад 250 млн грн.

Журналісти зазначають, що Кміта керував департаментом контррозвідувального захисту економіки СБУ. Потім очолював СБУ в Івано-Франківській області. Кміта – земляк Володимира Палагнюка, який ще донедавна очолював пенітенціарну службу. Син Палагнюка - Юрій – значиться керівником міжрайонного відділу головного управління СБУ в м. Києві та Київській області.

Згідно із розслідуванням, Ставська володіє двома будинками (500 та 434 кв. м) та 20 сотками землі напроти маєтку президента Петра Порошенка в елітному Козині. На Ставську також записані 0,5 га в кліматичному курорті Микуличин на Івано-Франківщині. Крім того, спільно з сином Федором Кмітою вона володіє 4 га землі на Хмельниччині біля с. Писарівка.

будинок ставської
bihus.info
Власність Ставської в Козині

Андрію Кміті водночас належить чверть офісу в київській "елітці" (Дніпровська набережна, 23) площею понад 800 кв. м. На початку 2016 року Кміта придбав і третій поверх офісних приміщень на Глибочицькій, 40 у Києві.

Розкішне життя веде і 27-річна падчерка Кміти - Христина Ставська: у публічних акаунтах в соцмержах розміщує фотографії з люксовими автомобілями та звітами з далеких подорожей та візитів до елітних магазинів. Офіційно Христина - власниця архітектурного бюро Ideal home та журналу про розкішне життя Royal design, працює з меблевою фабрикою "Мірт", пов'язаною з оточенням Литвинів. На неї записаний Mercedes GL 450 2010 року, квартира на столичній вулиці Кудрявській площею 85, 5 кв. м та 242 кв. м. нежилих приміщень в центрі столиці на Анрі Барбюса.

Журналісти виявили, що на сестру Кміти - Ольгу Вітку - зареєстрована фірма "Агроленд", що дозволило родині СБівця "змовлятися на торгах і продавати державним структурам товар за завищеною ціною". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: