У 2009 році російський бюджет буде дефіцитним

Дефіцит російського бюджету наступного року може становити від 3 до 6% ВВП.

Вперше за останні 10 років бюджет Росії в 2009 році стане дефіцитним. Дефіцит покриватиметься за рахунок засобів резервного фонду.

Про це повідомив в середу помічник президента РФ Аркадій Дворкович. "Так, безумовно, буде", - сказав він, відповідаючи на питання, чи буде бюджет зіставлено з дефіцитом. Дворкович не назвав конкретні цифри, сказавши, що є різні розрахунки.

Дефіцит бюджету наступного року може становити від 3 до 6% ВВП, розповів джерелу урядовець Мінфіну, але ця цифра робоча. З опублікованого макроекономічного прогнозу можна зробити висновок, що наступного року бюджет недорахується 32 % доходів - 3,5 трильйони рублів, з яких не являються нафтогазові- 1,2-1,5 трильйона рублів.

Цифри дефіциту умовні, оскільки в нинішніх умовах складно робити прогноз більш ніж на один-два квартал. Перерахований варіант макроекономічного прогнозу, на основі якого повинен бути скоректований бюджет, ухвалений минулого тижня: за базовим сценарієм розвитку економіки на 2009 рік середня ціна нафти- 50 доларів за барель, ВВП зросте на 2,4%, інвестиції в основний капітал- на 1,4%, промислове виробництво скоротиться на 3,2 відсотки.


Нового варіанту проекту бюджету Мінфін в уряд ще не представив.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: