Росія назвала ціну на газ для України у 2011 році

Ціна газу для України у 2011 році залишиться на рівні ціни в IV кварталі 2010 року і складе близько 250 доларів.

Ціна на газ для України у 2011 році буде приблизно аналогічна ціні в IV кварталі 2010 року і складе близько 250 доларів за 1 тис. куб. м. Про це повідомив журналістам у Сочі заступник голови правління "Газпрому" Валерій Голубєв.

Відповідаючи на запитання про ціну на IV квартал, він відзначив: "Буде десь 250 доларів". Коментуючи можливі зміни ціни у 2011 році, Голубєв зазначив: "Приблизно така ж, сильно не буде змінюватися".

Нагадаємо, Російська Федерація не планує переглядати встановлену формулу ціни на газ для України. Про це заявив заступник голови Державної Думи РФ, президент "Російського газового товариства" Валерій Язєв.

"Що стосується формули ціни на газ ... і мови бути не може. У нас, в 2009 році, на 11 років було підписано угоду щодо ціни на газ. З точки зору Росії, "Газпрому", умови справедливі і вони реалізуються."

Газпром "розуміє непросту економічну ситуацію в цілому по Європі і в Україні ... І пізніше були домовленості на 100 доларів зменшити тисячу кубометрів газу", - підкреслив Язєв.

У той же час він заявив, що у разі об'єднання НАК "Нафтогаз" і "Газпрому", українці платитимуть за споживання природного газу за такими цінами, як і росіяни.

Читайте також:

Росія не знизить для України ціну на газ

В обмін на злиття "Газпром" пропонує Києву проблемні родовища на Ямалі

Бойко: "Нафтогаз" не ввійде до складу "Газпрому"

"Газпром" планує злиття з "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: