У 49 американських штатах почали розслідування виселення боржників

Влада США ініціювала розслідування фактів незаконного позбавлення житла під час рецесії 2007-2009 років.

У всіх американських штатах крім Алабами почалися розслідування порушень, допущених при позбавленні боржників житла. Поки невідомо, чому один штат став винятком.

Представники влади припускають, що під час рецесії 2007-2009 року банки, що видавали іпотечні кредити, використовували підроблені документи для того, щоб позбавити боржників права власності на будинки. Можливо, це було пов'язано з тим, що через руки підписували документи осіб щодня проходили папери по сотнях справ, і співробітники банків не могли належним чином перевірити всі заявки.

За словами генерального прокурора штату Міннесота Лорі Суонсон, такий режим роботи відповідальних осіб може розглядатися як недобросовісна бізнес-практика банку.

Представники банку JPMorgan Chase, другого за величиною в США і одного з головних гравців на ринку іпотечного кредитування, вже оголосили, що незважаючи на деякі складності, всі рішення про виселення людей із придбаних у кредит будинків були виправданими.

Як відомо, у період рецесії багато власників житла виявились не в змозі виплачувати іпотечні кредити. Це було пов'язано, зокрема, із зростанням безробіття. У 2010 році кількість виселень з-за прострочення виплат продовжувала зростати.

Читайте також:

МВФ прогнозує нову рецесію

Світовий банк: економіка відновлюється швидше, ніж очікувалося

Глава МВФ передрік початок "валютних війн" у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: