У Ахметова з'явився власний "Нафтогаз"

Ахметов створив компанію, яка займатиметься розробкою Чорноморського шельфу.

Група ДТЕК донецького бізнесмена Ріната Ахметова створила дочірню компанію - "ДТЕК Нафтогаз", яка буде відповідати за розвиток проектів у нафтогазовій галузі на суші і морському шельфі.

Про це повідомили у прес-службі ДТЕК.

"Входження в нафтогазовий бізнес в перспективі дозволить диверсифікувати паливну базу вертикально інтегрованого енергетичного холдингу і компенсувати потребу газо-мазутних блоків теплових станцій ДТЕК і асоційованих компаній в паливі", - говориться в прес-релізі.

"Враховуючи, що на поточний момент ця потреба становить більше 3 мільярдів кубометрів газу на рік, реалізація завдань" ДТЕК Нафтогаз "дозволить знизити навантаження на паливний баланс України і посилить енергетичну незалежність української економіки", - підкреслюється в повідомленні.

Одним з напрямків діяльності нової компанії буде розробка в Україні нетрадиційних видів газу - метану вугільних пластів, газу сланцевих пластів і щільного пісковика.

ДТЕК реалізує пілотні проекти в цій сфері з 2007 року. На сьогоднішній день здійснюється утилізація метану на шахті "Степова", що входить до "ДТЕК Павлоградвугілля ", і на шахті "Комсомолець Донбасу".

"Ми готові привнести наш управлінський досвід, фінансові ресурси, міжнародні контакти для розвитку нафтогазової галузі. Упевнений, Україна здатна повністю забезпечити себе вуглецевою сировиною в перспективі наступних 20 років", - заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Нагадаємо, що за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, Україна зможе видобувати газ і нафту в промислових обсягах на Чорноморському шельфі мінімум через 10 років.

Читайте також:

Прибутків від Чорноморського шельфу не буде ще 10 років

"Київенерго" буде використовувати газ з Чорноморського шельфу

Ахметов отримає контроль над всією енергетикою Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: