Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Антонові" прокоментували інформацію про співпрацю із російською компанією

ДП обслуговуватиме літаки "Руслан"

Державне підприємство "Антонов" наголошує, що є розробником авіаційної техніки та утримувачем сертифікатів типу літаків "Ан", зокрема, транспортного літака Ан−124−100 "Руслан".

Про це йдеться у повідомленні ДП.

У підприємстві підкреслили, що збільшення ресурсів цієї авіаційної техніки – прерогатива винятково ДП "Антонов".

"Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки "Ан" призведе до втрат ліцензій розробника, дозволів на авіаперевезення та втрат ринків", – зазначили на підприємстві.

"Саме з метою дотримання своїх зобов’язань, за міжвідомчим узгодженням з повноважними міністерствами та відомствами України, згідно з листом-роз’ясненням Держекспортконтролю України, на договірній основі фахівці ДП "Антонов" виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан−124−100 "Руслан" ТОВ "Авіакомпанія "Волга−Днєпр", що не входить до переліку компаній, до яких згідно з рішенням РНБО України застосовуються санкції", - кажуть у "Антонові".

Зазначений літак має Свідоцтво про реєстрацію цивільного ПС та може використовуватись тільки з метою забезпечення потреб громадян та економіки.

Зазначається, що "Антонов" як розробник авіаційної техніки діє відповідно до чинного законодавства України та міжнародних авіаційних правил.

Нагадаємо,  "Антонов" і російська вантажна авіакомпанія "Волга-Дніпро" ведуть закриті переговори щодо подовження льотної придатності літаків Ан-124–100 "Руслан". Про це пише видання "КоммерсантЪ" з посиланням на джерела в російській авіагалузі.

"У досягненні домовленостей зацікавлені обидві сторони, але остаточне рішення поки не ухвалене через складні відносини між двома країнами, — говорить один зі співрозмовників. — Поки є розуміння про вартість послуг і місце проведення робіт: бригада українського підприємства займеться ними на заводі "Авіастар-СП" в Ульяновську"

Залиште свій коментар

Вибір редакції