У Азарова кажуть, що вівсянку і так погано їдять

В уряді заявили, що подорожчання - це лише ажіотаж, оскільки українці споживають вівсяну крупу у меншій кількості, ніж гречану.

Підвищення цін роздрібної торгівлі на вівсяну крупу є черговим ажіотажем, оскільки частка споживання населенням вівсяної крупи майже втричі менша, ніж гречаної.

Таку думку висловив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Кабміну.

Водночас, міністр повідомив, що в Україні вівса виробляється набагато більше за потребу споживання.

"Ми зробили 600 тисяч тонн вівса у 2010 році, а для споживання у продовольчому харчуванні необхідно всього 80 тисяч тонн", - наголосив Присяжнюк.

Як відомо, раніше повідомлялося, що за останній місяць ціна за кілограм вівсяних пластівців виросла на 5-6 гривень. Фахівці стверджують, що вівсянка теж може стати дефіцитним продуктом - останні два роки в Україні був неврожай вівса.

На тлі ажіотажу, що піднявся навколо зростання цін і дефіциту борошна і гречки, зміни вартості вівсянки пройшли непомітно. Тим більше, то ціни мінялися поступово. Так, наприкінці лютого вівсяні пластівці коштували 5 гривень за кілограм, потім ціна виросла до 9 гривень. Зараз на прилавках магазинів нерідко можна знайти цей продукт по ціні 14-15 грн/кг.

На ринку ціна за кілограм вівсяних пластівців піднялася на гривню за останній тиждень. Реалізатори такі зміни не заперечують, і стверджують, що ціна поступово підвищувалася. Подорожчання відбулося непомітно тільки через те, що вівсянка не така популярна крупа, як гречка.

Читайте також:

Кілограм китайської гречки коштуватиме українцеві 19 гривень

Продукти в Україні до кінця року подорожчають на 50%

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: