У Азарова встановили граничні ціни на бензин

В Україні встановили граничні ціни на бензин, за якими бензин марки А-95 коштуватиме на рівні 9 гривень 50 копійок, ДП - на рівні 9 гривень.

В Україні встановлено граничні ціни на бензин марки А-95 на рівні 9 гривень 50 копійок, для дизельного палива – на рівні 9 гривень. Про це заявив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв на зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Клюєв поінформував президента про заходи, які вжито на поліпшення ситуації на ринку палива.

Зокрема, за його словами, встановлено граничні ціни на бензин марки А-95 на рівні 9 грн. 50 копійок, для дизельного палива – на рівні 9 гривень.

Другим питанням, яке обговорювалося, було питання постачання борошна у регіони.

Клюєв сказав, що з Аграрного фонду надано близько 400 тисяч тонн борошна, "і на сьогодні всі регіони забезпечені цим продуктом повністю".

Президент поставив завдання тримати ці питання під контролем і не допустити надалі випадків, подібних тому, що мав місце у Луганській області, "коли 5-6 березня безпідставно було зупинено один з місцевих хлібокомбінатів і внаслідок цього два міста області – Ровеньки і Свердловськ, - не отримали хліба".

У понеділок стало відомо, що експертно-аналітична група з питань стабільного функціонування ринку нафти й нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості встановила верхню межу цінового коридору на бензин А-95 у розмірі 9,5 гривні за літр, на дизельне пальне - 9 гривень за літр.

Таке рішення було ухвалене 11 березня на нараді групи, яка проводилася за дорученням прем'єра Миколи Азарова.

Нагадаємо, раніше Микола Азаров заявив, що високі ціни на бензин в Україні були зумовлені відсутністю конкуренції на ринку.

Як відомо, з 4 по 11 березня середні по Україні роздрібні ціни на нафтопродукти збільшилися на 3,6-4,1% (в середньому на 3,8%).

Читайте також:

"Нафтогаз" пообіцяв приборкати ціни на бензин

Азаров закриватиме заправки за спекуляцію на бензині

До кінця березня ціни на бензин в Україні перевищать 10 гривень

ВідеоУ Азарова встановили граничні ціни на бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: