У Азарова вже підрахували ціну акцій "Нафтогазу"

Кабінет міністрів порахував, що зможе отримати від продажу частини акцій "Нафтогазу" близько 5-6 мільярдів доларів.

Кабінет міністрів розраховує на залучення 5-6 млрд доларів у ході розміщення акцій НАК "Нафтогаз України" на одній із фондових бірж, заявив сьогодні міністр палива та енергетики Юрій Бойко під час робочого візиту у Чернівецьку область.

Бойко підкреслив, що було прийняте принципове рішення про розміщення частки акцій "Нафтогазу" на фондових біржах. Зараз вирішується питання на якій біржі буде вигідніше провести розміщення. У результаті уряд планує отримати приблизно 5-6 млрд доларів, які підуть на розвиток компанії, збільшення видобутку газу в Україні та модернізацію вітчизняної газотранспортної системи,- запевнив Бойко.

Міністр зазначив, що такі розміщення акцій - загальноприйнята у світі цивілізована практика. За його словами, це продаж на фондовому ринку, коли ніякого одного покупця не буде, а будуть інвестори, які хочуть придбати ці акції і готові платити кошти.

Як повідомлялося, на засiданнi керiвної ради комiтету з економiчних реформ у понеділок президент Вiктор Янукович заявив, що не виключає можливостi продажу частини НАК "Нафтогаз України".

Він зазначив, що для надійного забезпечення споживачів газом і продуктами нафтопереробки необхідно залучити кошти на зовнішніх і внутрішніх ринках.

За словами глави НАК Євгенія Бакуліна, "Нафтогаз України" планує вийти на IPO в 2012-2013 роках.

Читайте також:

У квітні газ для населення подорожчає на чверть

Азаров пригрозив відмовитись від російського газу

Янукович вже заговорив про продаж "Нафтогазу"

Бойко: українці та росіяни платять за газ однаково

ВідеоПродаж “Нафтогазу”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: