У Азарова запевнили, що з новими газовими цінами стане легше

В уряді Азарова запевняють, що нові ціни на газ значно спростять життя українців.

Тепер люди будуть витрачати на комуналку не більше 15 відсотків свого доходу, а пенсіонери – не більше 10%.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

Він також розповів, що людина, яка має менше 2500 гривень доходу на себе, також матиме змогу отримати знижку на комуналку, але в меншому розмірі, аніж найбідніші верстви населення. Але, запевнив міністр, ніхто не буде сплачувати більше 15% сукупного сімейного доходу на послуги ЖКХ.

"Якщо людина мала заробітну платню у 2,5 тисячі гривень, то раніше вона мала витрачати на послуги ЖКХ не менше ніж 500 гривень. Зараз вона витрачатиме не більше 300 гривень", - запевнив урядовець.

"Ми зменшили розмір, який люди повинні витрачати з власних надходжень, і спростили процедуру, за якою оформлюються субсидії", - зазначив міністр.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України в ході засідання 14 липня розгляне постанову про категорії громадян, які отримуватимуть субсидії у зв'язку з 50% підвищенням ціни на газ.

Нагадаємо, Нацкомісія з регулювання електроенергетики України (НКРЕ) затвердила нові роздрібні ціни на природний газ для населення, підвищивши їх на 50%. Про це говориться в постанові НКРЕ N812 від 13 липня 2010 року.

Читайте також:

Кабмін пообіцяв покрити субсидіями зростання цін на газ

З 1 серпня газ для українців подорожчає на 50%

Для українців ціна на газ залишиться незмінною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: