У банк "Київ" не вводили тимчасової адміністрації

НБУ спростовують інформацію про введення тимчасової адміністрації в банк "Київ".

Нацбанк не водив тимчасову адміністрацію в банку "Київ", повідомляє РБК-Україна. "В даний час такої постанови (про введення тимчасової адміністрації) по банку "Київ" немає, за документами вона проходить так, як ніби там все фінансово благополучно", - повідомили у НБУ.

У банку "Київ" також повідомили, що їм нічого невідомо про введення тимчасової адміністрації НБУ.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України з 9 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк "Київ". Виконуючий обов'язки глави НБУ Анатолій Шаповалов заявив про це "Интерфакс-Украина". Нажаль, він не повідомив інших деталей.

Згідно річної звітності банку "Київ", його чистий прибуток в минулому році склав 35,931 млн. грн., що на 84% більше, ніж за 2007 рік.

Сукупні активи банку виросли за минулий рік на 49%, до 4,887 млрд грн., тоді як зобов'язання - на 55%, до 4,297 млрд. грн. Кошти банків в 2008 році збільшилися в п'ять разів, кошти юридичних осіб скоротилися на 35%, а кошти фізичних осіб виросли на 57%. Статутний капітал банку виріс в 2008 році на 25%, до 225 млн. грн.

АКБ "Київ" (раніше - "Київщина") був заснований в 1993 році. Найбільшими акціонерами банку на 1 січня 2009 року були Микола Марченко (29% акцій), Віктор Марченко (17%), ВАТ "Киевпроєкт" ( майже 15%), ТОВ "КУА Інтер Кепітал Груп" (майже 5%).

Згідно даним Нацбанку України, на 1 жовтня 2008 року за розміром загальних активів банк "Київ" займав 37-е місце серед 181 банку країни. Доля банку в загальній сумі активів банківської системи складала 0,58%.

Читайте також:
Українські банки заробили більше мільярда гривень за IV квартал
Кабмін відмовив у рефінансуванні майже ста банкам
Нацбанк виходитиме з інтервенціями щоп’ятниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: