У Білорусі обмежили продаж бензину і солярки

На білоруських АЗС ввели обмеження на продаж бензину та солярки за національну валюту.

Білоруське виробниче об'єднання "Білорусьнафта" офіційно оголосило про введення обмежень на продаж бензину А-92 і дизельного палива за білоруські рублі на автозаправках.

Компанія повідомила, що для легкових автомобілів продаж нафтопродуктів обмежений до 25 л, для великовантажних - до 100 л. "Це рішення прийняте для того, щоб зберегти рівномірне забезпечення населення необхідною кількістю А-92 і дизельного палива в умовах ажіотажного попиту", - пояснили в компанії.

За даними підприємства, впродовж травня на АЗС "Білорусьнафти" продано моторного палива в 1,5 разу більше, ніж в травні минулого року, а на прикордонних автозаправках його реалізація виросла більш ніж в 2,3 разу.

"Білорусьнафті" належить 484 білоруські АЗС, через які реалізується близько 75% світлих нафтопродуктів. Більшість інших білоруських АЗС також ввели обмеження по продажу дизпалива і бензину А-92.

Ажіотажний попит на нафтопродукти виник наприкінці травня, коли стало відомо, що усе моторне паливо подорожчає приблизно на 20%.

Причому після подорожчання люди продовжують запасатися бензином і соляркою, оскільки чекають нових підвищень ціни.

Бензин Нормаль-80 тепер коштує у Білорусі 3850 білоруських руб. (0,78 дол.), А-95 - 4350 руб. (0,88 дол.), дизельне паливо - 3900 руб. (0,79 дол.).

Нагадаємо, що 24 травня після оголошення про девальвацію білоруського рубля роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо в країні різко підвищилися.

Читайте також:

У Білорусі бензин подорожчав на 25% за один день

Білорусам дозволили купувати бензин за долари

Білорусь залишила Україну без бензину

Білорусь оприлюднила план виходу з фінансової кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: