У "Борисполі" чекають приходу ще двох авіакомпаній до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ryanair недовго буде останнім перевізником, який почав літати з Києва.

Протягом поточного року аеропорт "Бориспіль" очікує початку польотів іще двох нових для української столиці авіакомпаній. Про це заявив гендиректор летовища Павло Рябікін. "Ми очікуємо ще дві. Коли вони полетять, ми проінформуємо окремо", - зазначив він.

Ryanair став восьмим за рахунком новим перевізником, зайшли в аеропорт з початку 2018 року. Ця подія, на думку Рябікіна, стала причиною того, що від польотів з головного київського аеропорту, найімовірніше, відмовиться інший європейський лоукостер – Eurowings.

ВідеоЕкспрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

Колії для залізничного експресу з Києва до аеропорту Бориспіль вже кладуть поруч із летовищем. Майже наполовину сполучення вже готове. Будівництво залізничної гілки йде з випередженням графіка і навіть з економією у понад сто мільйонів гривень. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Перший потяг рушить вже першого грудня цього року. Із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту він дістанеться всього за сорок хвилин. Потяг, обіцяють, буде не дорожчим за автобусний експрес до Борисполя. 

Експрес до "Борисполя" будують з випередженням графіка і економією у понад 100 мільйонів гривень, - Гройсман

Ірландська авіакомпанія ж, за попередніми підрахунками, приверне до "Борисполя" 140 тис. пасажирів вже до кінця поточного року.

Як повідомлялося, переговори з лоукостером тривали протягом кількох років. Перші серйозні сподівання на початок співпраці Ryanair з Україною припали на 2017 рік, проте виникли непорозуміння зі столичним аеропортом "Бориспіль", тому 2017 року лоукостер до України не зайшов.

Нові маршрути лоукостерів з України. Інфографіка
ТСН
Нові маршрути лоукостерів з України. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції