У Британії після Brexit подвоївся рівень песимізму в бізнесі

Спад ділової впевненності може змусити компанії відмовитися від інвестицій і найму нових співробітників.

Рівень ділової впевненості різко знизився у Британії після референдуму про вихід з Євросоюзу, свідчить дослідження соціологічного агентства YouGov і Центру економіки та бізнес-досліджень.

Про це пише ВВС.Russian.

Частка компаній, які песимістично дивляться на перспективи британської економіки, збільшилася вдвічі протягом тижня після голосування. До референдуму цей показник становив 25%, тоді як після нього піднявся до 49%.

Спад ділової впевненності може змусити компанії відмовитися від інвестицій і найму нових співробітників.

Споживча впевненість знизилася до рівня травня 2013 року.

Нагадаємо, 24 червня жителі Великобританії проголосували референдуму щодо членства в ЄС. 51,9% британців (17,41 млн осіб) проголосували за припинення членства Сполученого Королівства в ЄС, 48,1% (16,14 млн осіб) виступили за продовження євроінтеграції.

Після референдуму економіка Сполученого Королівства почала падати, англійська мова втратила статус офіційної в ЄС прем'єр-міністр Девід Кемерон, який був прихильником членства в ЄС, подав у відставку, а кількість злочинів за расову та етнічну ненависть у Британії зросло в десятки разів. У свою чергу, Європейський союз заявив, що не буде вести переговорів з Британією, поки та не задіює юридичний механізм виходу з організації.

ВідеоБританські юристи оскаржують Brexit у суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: