У Британії заборонили "улюблені купюри мафії" в 500 євро

В пунктах обміну валют на території Британії заборонено продавати купюри номіналом в 500 євро.

Влада Великобританії заборонила продаж в обмінних пунктах валют банкнот номіналом у 500 євро.

Таке рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що саме ці купюри найчастіше використовують представники кримінальних структур під час "відмивання" коштів, отриманих незаконним шляхом.

Рішення припинити продаж банкнот в 500 євро означає, що купюру більше не можна буде купити на території Великобританії. Однак туристи, які ввозять валюту з-за кордону, зможуть тут її продати. Крім того, як і раніше в будь-якому британському банку можна буде обміняти банкноту в 500 євро на фунти.

За даними Скотленд-Ярда, близько 90% банкнот у 500 євро, які ходять на території Британії, знаходяться в руках кримінальних структур, і лише близько 10% з них купуються туристами.

Справа в тому, що один мільйон фунтів на купюрах номіналом в 20 фунтів важить 50 кг. Водночас та ж сума в банкнотах у 500 євро важить 2,2 кг, що значно полегшує перевезення великих сум.

Нещодавно в Британії була заарештована і засуджена група з 13 осіб, яка займалася "відмиванням" грошей. Під час однієї зі своїх операцій вони перевозили 300 тисяч євро купюрами по 500 в невеликій картонній коробці.

Читайте також:

На світових ринках євро продовжило падіння щодо долара

У Росії заборонили відкривати пункти обміну валют

Українців найчастіше не пускають до Євросоюзу

У Римі заарештували ватажка легендарної "Рожевої пантери"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: