У бюджеті немає коштів на відшкодування підприємствам виплат мобілізованим – Розенко

Міністр закликає взяти на себе частину виплат. 

У проект державного бюджету на 2016 рік не включені кошти на відшкодування підприємствам виплат за мобілізованих працівників. Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За словами урядовця, раніше на відповідну програму виділяли значну суму грошей.

"На цю програму виділялася значна сума коштів. У 2016 році у держави немає додаткових 2 млрд грн, щоб продовжувати фінансувати цю програму з бюджету", - цитує міністра "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що у 2016 податкове навантаження на фонд оплати праці буде знижено, тому урядовцям довелося оптимізувати деякі соціальні програми. Розенко порадив представникам бізнесу взяти на себе частину виплат щодо соціальних програм, зокрема і виплат мобілізованим.

Він додав, що Міноборони планує почати демобілізацію вже в березні 2016 року. У той же час поки не планується наступна хвиля мобілізації.

"У ці три-чотири місяці нічого поганого не станеться, якщо підприємства будуть компенсувати своїм співробітникам певний заробіток, це невеликі кошти для підприємства, у тому числі за рахунок того, що їм суттєво знижено податкове навантаження", - додав Розенко.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила проект державного бюджету на 2016 рік. 

Про ключові показники держбюджету-2016 читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: