Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У центрах зайнятості з'являться кар'єрні радники. Як вони допомагатимуть безробітним

Запроваджується профілювання безробітних та шукачів роботи.

В українських центрах зайнятості з'являться нові посади – кар'єрних радників, також вводять індивідуальні плани надання послуг та працевлаштування.

Відповідну постанову сьогодні, 19 вересня, ухвалив Кабмін, передає прес-служба Міністерства соціальної політики.

Новації в роботі державної служби зайнятості, які передбачає документ:

1. Впроваджується інститут кар’єрного радника, який дозволить забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

2. Запроваджується у роботі служби зайнятості профілювання безробітних та шукачів роботи для оцінки можливості їхнього працевлаштування з урахуванням навичок, кваліфікацій та надання адресних послуг для повернення таких осіб на ринок праці.

3. Вводяться індивідуальні плани надання послуг та працевлаштування. Такий план буде спільною програмою дій кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, що міститиме спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечуватиме індивідуальний супровід і організацію надання послуг.

У Мінсоцполітики уточнили, що на реалізацію постанови не потрібно додаткового фінансування з держбюджету.

Тим часом Нацбанк прогнозує що безробіття в Україні повинне скоротитися від цьогорічних 9,3-9,4% до 8,5-8,9% у 2020 році. А номінальна зарплата має зрости з нинішніх 8,6-8,7 тис. грн до 10,7-11,4 тис. грн через два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції