У Черновецького пообіцяли більше не підвищувати тарифи ЖКГ

КМДА пообіцяла не підвищувати ціни на послуги ЖКГ, тому що до кінця року буде створений єдиний регулятор, який визначить рівень тарифів по всій Україні.

Київська міська державна адміністрація виключає необхідність подальшого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у зв'язку з намірами створити Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг. Про це на прес-конференції сказав заступник голови Київміськадміністрації Анатолій Голубченко.

"Я передбачаю, що жодних змін тарифів у Києві не буде, тому що буде уведений у дію єдиний регулятор, і він уже визначить рівень тарифів по всій Україні, зокрема на тепло, на гарячу воду, холодну воду й водовідведення. ... До появи єдиного регулятора цього робити не потрібно (підвищувати ціни)", - сказав Голубченко.

Він висловив упевненість, що такий регулятор буде створений до 2011 року.

Крім того, Голубченко зазначив, що з 1 липня вступили в дію нові тарифи на гарячу воду й опалення.

"Я не розглядаю це питання сьогодні як підвищення тарифів. Я його розглядаю як виконання умов меморандуму щодо приведення, а за меморандумом ми повинні були це зробити ще з 1 травня, до тих (тарифам), які працювали 4 місяці в 2009 році", - сказав він.

Заступник голови Київміськадміністрації також зазначив, що незважаючи на те, що обґрунтованість цих тарифів перевірили чимало державних органів, жодних порушень виявлено не було.

"Місяць закінчився, перевірка пройшла, жодних зауважень до нас немає, ніхто не виявив порушень, тому від сьогодні ці тарифи уведено в дію", - сказав він.

Також Голубченко заявив, що розраховує на високий рівень оплат послуг за введеним тарифом.

Читайте також:

У Києві підвищились комунальні тарифи

У Києві відключили гарячу воду за борги

Уряд підвищуватиме комунальні тарифи в залежності від регіону

У Києві все-таки підвищать комунальні тарифи

ВідеоУ Черновецького пообіцяли більше не підвищувати тарифи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: