У червні бензин в Україні подорожчає

Експерти прогнозують, що до кінця червня бензин в Україні знову подорожчає.

Всупереч прогнозам експертів, гальмування росут цін на бензин не відбулося. У травні паливно-мастильні матеріали подорожчали на 2,5%, а з початку року - на 29,2%.

"Зараз ми бачимо, що зростання цін на бензин зупинилося. Однак поки ми не тільки не очікуємо корекції його вартості, але й, навпаки, вважаємо, що до кінця місяця світові ціни на нафту виростуть з 115 дол. до 130-150 дол. за барель, а це викличе нове підвищення цін на бензин на українському ринку", - прогнозує заступник директора аналітичного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

Варто також додати, що український уряд запропонував Верховній Раді з 2012 року підвищити акциз на бензин на 50%, або на 66 євро/тонна по порівнянню діючою ставкою акцизу (132 євро/тонна) до 198 євро за тонну. На думку фахівців, це також стане причиною стрибка цін на пеливо.

Нагадаємо, що на світових фондових ринках нафта дешевшає 3-й день поспіль напередодні запланованого на середу засідання ОПЕК, на якому, згідно з прогнозами деяких експертів, може бути прийнято рішення про підвищення квот на видобуток.

Читайте також:

Кабмін спровокує новий стрибок цін на бензин

В Україні подешевшало пальне

Влітку бензин коштуватиме менше 10 гривень

Український бензин повинен коштувати не більше 7 гривень

Експерти: цінового коридору на пальне в Україні не існує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: