У чиновників ще є час до опівночі, аби внести виправлення у свої е-декларації

Усі декларації повинне перевірити НАЗК.

Українців досі трусить від знання, що звалилося на голови разом з електронними деклараціями високопосадовців.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

І приголомшило не тільки накопичення розкоші в розореній війною країні. Показово зреагували ті, хто прийшов у владу з бізнесу. Вони раптом побачили мільйонні статки інших – хто називає себе політиком, і крім слів на мітингах, ніколи нічого не виробляв. "Звідки?!", – головне запитання, що висить у повітрі.

Тим часом сьогодні минає 7-денний термін, який був передбачений для виявлення помилок та виправлення електронних декларацій. Але чи стартує вже завтра велика перевірка підозрілих або просто зухвалих декларацій? ТСН вирішила прискорити цей процес. А разом з тим з'ясувала, хто, як і кого перевірятиме і що загрожує усім тим, чиї мільйони, палаци та інше задеклароване добро виявляться набутими незаконно. Про складності перевірки, а також про те, як українці можуть почати власні перевірки і вполювати велику рибу, дивіться в сюжетах програми ТСН.Тиждень.

Політика чи бізнес: у кишенях депутатів ВР знаходиться більше 12 мільярдів гривень

Українців досі трусить від знання, що звалилося на їхні голови разом з деклараціями високопосадовців. І приголомшило не тільки накопичення розкоші в розореній війною країні. Показово зреагували ті, хто прийшов у владу з бізнесу. Вони раптом побачили мільйонні статки інших.

Звернення українців до НАБУ, НАЗК та ГПУ дадуть старт сотням перевірок декларацій чиновників

Сьогодні закінчується 7-денний термін, який заклали для виявлення помилок, і виправлення їх в електронних деклараціях. Але чи стартує вже завтра велика перевірка підозрілих, або просто зухвалих декларацій. Ми вирішили прискорити цей процес. А заодно з'ясувати, хто, як і кого перевірятиме. І чи варто боятися всім тим, чиї мільйони, палаци та інше задеклароване добро виявиться набутим незаконно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: