Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Давосі підписали угоду про створення в Україні однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи

Загальна вартість проекту - 400 млн євро.

В Україні на березі озера Сиваш буде створена найбільша вітрова електростанція країни та одна з найбільших у Європі.

Відповідну угоду у Давосі підписали норвезька компанія NBT, французька компанія Total Eren та Європейський банк реконструкції та розвитку, передає прес-служба президента України Петра Порошенка, який був присутній на підписанні.

Пакет документів передбачає фінансування будівництва вітроелектростанції на суму 150 млн євро, загальна вартість проекту - 400 млн євро.

Норвезька компанія NBT планує побудувати 67 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт, які будуть розміщені вздовж північного узбережжя озера Сиваш.

Французька Total Eren є незалежним виробником електроенергії, який розробляє, фінансує, інвестує, будує та експлуатує електростанції з відновлюваних джерел енергії у довгостроковій перспективі на глобальному рівні.

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті заявив, що Україна спочатку стане регіональним лідером у сфері відновлювальної енергетики, а потім буде світовим лідером. За його словами, Україна є другим європейським ринком після Греції за розміром інвестицій компаній Total та NBT.

"Це показує, що іноземні інвестори повертаються в Україну завдяки реформам", - сказав президент ЄБРР.

Нагадаємо, у Давосі розпочався щорічний Всесвітній економічний форум – захід, на якому говорять про важливе в політиці та шукають партнерів у бізнесі, цього року несподівано зазнав змін. Одразу кілька VIP-учасників скасували свої візити, і це суттєво позначилося на атмосфері.

ВідеоУ Давосі Порошенко готується до зустрічей зі світовими лідерами

У Давосі президент України матиме низку зустрічей зі світовими лідерами, зокрема з головою Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард. Усього ж у форумі протягом чотирьох днів візьмуть участь понад три тисячі політиків і бізнесменів. Цього року в Давос не приїхали лідери США, Франції та Великої Британії - через політичні проблеми всередині країн. 

У Давосі Порошенко готується до зустрічей зі світовими лідерами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції