У Давосі представлений план глобальної мережі фінбезпеки

Створення такої мережі безпеки покликане мінімізувати вплив на економіки непередбаченого перетікання міжнародних капіталів, які швидко розвиваються.

Президент Південної Кореї Лі Мен Бак, виступаючи на економічному форумі в Давосі, озвучив у четвер, 28 січня, план створення "глобальної мережі фінансової безпеки", який стане основним пунктом порядку денного сеульського саміту "великої двадцятки" в листопаді цього року.

Як підкреслив південнокорейський лідер, створення такої мережі безпеки покликане мінімізувати вплив на економіки непередбаченого перетікання міжнародних капіталів, які швидко розвиваються.

"На порядку денному саміту G-20 у Сеулі буде пункт про створення "глобальної мережі фінансової безпеки", який стане основним інструментом глобального механізму для врегулювання таких раптових переміщень (капіталів)", - зазначив президент РК.

На його думку, створення такої мережі допоможе забезпечення збалансованого зростання світової економіки, і Сеул в змозі надати вплив для врегулювання можливих конфліктів інтересів між країнами з різним рівнем розвитку.

Лі Ме Бак також окреслив три основні питання, які будуть обговорені на сеулському саміті "великої двадцятки" в листопаді цього року. Він нагадав про те, що вжиті раніше G-20 домовленості про зміцнення системи контролю за фінансовим сектором та боротьбі проти протекціонізму у світовій торгівлі успішно реалізуються. На листопадовому саміті "великої двадцятки" південнокорейський лідер запропонував обговорити такі проблеми, як скорочення різниці у рівнях розвитку економіки різних країн світу і створення системи безпеки світових фінансів. Крім того, президент запропонував провести в рамках саміту "великої двадцятки" міжнародний бізнес-форум.

Читайте також:

У світі зафіксовано рекордний рівень безробіття

Ювілейний 40-й форум в Давосі почне перебудову світу

Давоський форум розпочався із самогубства

Лондон став фінансовою столицею світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: