Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Держслужбі зайнятості назвали середні зарплати в Києві та регіонах

Найнижчу платню отримують медсестри, вихователі та лікарі.

Середня зарплата в Києві за підсумками 2017 року становить 11643 грн. Це – найвищий показник в Україні.

"Найвища зарплата - в Києві, потім ідуть Київська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська області - в середньому 7400 гривень. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської - із середньою зарплатою 6700 гривень", - сказав на прес-конференції виконувач обов'язків голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, передає "Інтерфакс-Україна".

Він пояснив, що Закарпаття межує з Євросоюзом, "є великі міграційні процеси і відтік робочої сили. І рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих співробітників".

Великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплат у багатьох сферах.

"Сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів - це близько 3700 гривень, за даними Держстату", - сказав Ярошенко.

Є проблеми в банківській та податковій сферах, триває війна на Донбасі, "але багато підприємців розуміють, що кваліфікованому працівнику треба платити гідну зарплату. Тому що є безвіз, люди будуть виїжджати і шукати гідну зарплату за кордоном. Ми почали кампанію "живи і працюй в Україні". Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе повинна бути відповідна кваліфікація", - зазначив керівник Держслужби зайнятості.

Раніше у Мінфіні пояснили, що вплине на рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4100 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції