Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ДФС порахували щоденні збитки через блокування пунктів пропуску "євробляхерами"

Протестувальники заблокували вантажні транспортні засоби.

За підрахунком Львівської митниці ДФС, через блокування пунктів пропуску водіями "євроблях" до держбюджету не надходить близько 30 мільйонів гривень щоденно.

Про це повідомив прес-центр служби.

Там нагадали, що 25 листопада було заблоковано всі пункти пропуску на Львівщині. Станом на 26 листопада 2018 року розблокували три пункти пропуску, однак тільки для легкових автомобілів та автобусів.

Вантажні транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, заблоковані. Тому вантажі не можуть бути доставлені до місць призначення, митне оформлення не здійснюється, митні платежі до державного бюджету не сплачуються.

Упродовж 26 листопада Львівська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 85 млн гривень, тоді як раніше по понеділках ці платежі становили понад 120 млн гривень. Керівництво Львівської митниці ДФС закликало протестувальників розблокувати пункти пропуску.

Зазначимо, що "євробляхери" чотири доби блокують пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини. Вони домагаються скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини на єврономерах або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу.

ВідеоЩо пережили діти і вагітні жінки, які застрягли на кордоні через протести "євробляхерів"

На західному кордоні неспокійно. Вже третю добу протестують так звані «євробляхери». Рух через 7 пунктів пропуску на державному кордоні залишається ускладненим. Нам вдалося поспілкуватися з українцями, які стали фактично заручниками цієї ситуації.

Що пережили діти і вагітні жінки, які застрягли на кордоні через протести "євробляхерів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції