Організація була підконтрольна банківській установі РФ.

У Дніпрі співробітники СБУ та прокуратури припинили діяльність конвертаційного центру із загальним обігом у 700 мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Конверт" був підконтрольний російській банківській установі та працював за погодженням із власниками корпорації, що зареєстрована в РФ", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося, організатори оборудки відкрили низку фіктивних фірм для надання "послуг" з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку.

"Підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були підконтрольні та зареєстровані зловмисниками на підставні особи. Потім гроші ділки знімали готівкою, нібито як фінансову винагороду. При цьому директори підприємств-отримувачів до банківської установи не приходили та документи не підписували. Таким чином протягом 2016-2017 років у "тінь" було виведено понад 700 мільйонів гривен", - уточнили співробітники спецслужби.

Під час обшуків у зловмисників вилучили 1,2 мільйона гривень, 42 печатки "фіктивних" підприємств та фінансово-господарські документи, що підтверджують дії ділків.

Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про фіктивне підприємництво, триває досудове слідство.

Нагадаємо, раніше на Закарпатті СБУ виявила контрабанду в авто з дипломатичними номерами. В автомобілі були цигарки на кругленьку суму.

Залиште свій коментар