Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпропетровську придумали, як змусити незаконні кіоски працювати по-чесному

Інформацію про МАФ можна зчитати за допомогою смартфону.

У Дніпропетровську створили електронну мапу тимчасових торгівельних споруд.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, побачити можна фото кіоску, адресу, дані про підприємця-власника та про те, що тут власне дозволено продавати.

Містяни тепер можуть онлайн подавати скарги на незаконну діяльність торговців. Своєю чергою, підприємці отримали змогу бачити вільні для торгівлі місця. Подати заявку на роботу бізнесмени теж можуть через сайт.

Електронну мапу місяць розробляли волонтери. На їхню думку, так Дніпропетровськ боротиметься із незаконною торгівлею. На початок року з 4000 кіосків у місті законно працювали лише 600. Нелегальні споруди комунальники навіть зрізали болгарками. Кожен МАФ отримав унікальний номер і спеціальне маркування - інформацію можна зчитати за допомогою смартфона.

"Часто буває, що за документами, наприклад, хлібом йде торгівля, а насправді "наливайка". Щоб такого не було, ми зашиваємо в QR-код вид діяльності. Людина, яка помітила, що сканована інформація не відповідає дійсності, повідомляє безпосередньо департамент", - розповіла Одарка Біла, радник міського голови.

Відео У Дніпропетровську відтепер можна дізнатися, кому належить кіоск, не виходячи з дому

Залиште свій коментар

Вибір редакції